X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 2 مرداد 1392 @ 03:12

خانه عالم مسجد بقیه الله روستای شوراب صغیر افتتاح شد

نمانیده ولی فقیه در چهار محال و بختیاری پیش از ظهر روز سه شنبه در مراسم افتتاح خانه عالم مسجد بقیه الله شوراب صغیر با اشاره به فضلیت های  احداث مسجد خانه عالم در روستا ها استان، اظهار داشت: توجه به امور خیر در مکتب اسلام ضروری است.

حجت الاسلام محمد علی نکونام با بیان اینکه استقرار روحانیون در روستا گامی موثر در در رشد فرهنگی جمعیت روستاها است، بیان داشت: تحکیم مبانی اعتقادی جوانان، توجه به نیاز های جوانان، تشریح سئولات جوانان را از عناصر مهم مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب است.

نکونام با اشاره به نقش موثر روحانیون در جامعه، بیان داشت: روحانیون در هدایت نسل جوان و نوجوان نقش موثری دارند.

وی اذعان داشت: با انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی به روز باید حضور نسل جوان و نوجوان را در مساجد و برنامه های فرهنگی و مذهبی پررنگ تر باشد.

خانه عالم مسجد بقیه الله شوراب صغیر با اعتبار 360 میلیون ریال ساخته شده است

دهیار روستای شوراب صغیر نیز در این مراسم  با بیان اینکه خانه عالم مسجد بقیه الله شوراب صغیر در زمینی به مساحت 150 متر مربع با زیر بنای 90 متر مربع احداث شده است، گفت: خانه عالم مسجد بقیه الله با هزینه ای بالغ بر 360 میلیون ریال ساخته شده است.

محسن رحیمی با اشاره بر اینکه از این میزان اعتبارهزینه شده 200 میلیون ریال از اعتبارات بسیج سازندگی استان بوده است، بیان داشت: مابقی اعتبار هزینه شده خانه عالم مسجد بقیه الله شوراب صغیر از کمک های خیرین روستا و نماینده ولی فقیه در استان بوده است.   

در افتتاح این مراسم امام جمعه شهر سامان، فرماندارشهرستان سامان، مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد